Bal Sylwestrowy
Imprezy firmowe
Festiwale
Bale karnawałowe
Studniówki i połowinki
Wesela

Samba
Samba kojarzy nam się głównie z wielkim karnawałem w Brazylii. Piękne tancerki w bogato zdobionych strojach tańczą na ulicach i sambodromach. Samba jest naszym sztandarowy stylem, który cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród publiczności…
Potrafimy sprawić, żeby atmosfera na Państwa imprezie była równie gorąca jak w Rio. Tancerki zawsze robią olbrzymie wrażenie zwłaszcza, gdy ich wejście na scenę jest niespodzianką dla gości. Jako jedyna rewia w Polsce tańczymy w stylu freetown - połączeniu samby brazylijskiej z sambą towarzyską. Daje nam to olbrzymie możliwości choreograficzne przy zachowaniu wspaniałej formy tańca w pióropuszach oraz bogato zdobionych strojach.
To trzeba zobaczyć!
Taniec brzucha
Belly dance - taniec dzwoneczków, wziął swoją nazwę od setek monetek, które przyczepione do kobiecych bioder, dźwięczą przy każdym ich poruszeniu. Kraina orientu słynie z tańca brzucha wykonywanego w wielu stylach, uzależnionych od regionu, z którego pochodzą… Ze wszystkich stylów wybraliśmy to co najlepsze: dynamiczne poruszanie bioderkami, delikatne i harmonijne ruchy rąk. W tańcu orientalnym wspaniałe wrażenie dają akcesoria, dzięki którym pokaz staje się atrakcyjniejszy i bardziej zaskakujący. Nasze tancerki oprócz swojego ciała do tańca używają profesjonalnych woali, oryginalnych egipskich skrzydeł IZIS, a dla tych odważniejszych odbiorców oferujemy również taniec z ogniem.
Daj się wyciągnąć w orientalną podróż!
Latino
Wszystko to co najlepsze w krajach Ameryki Łacińskiej – kubańska salsa, bachata i merengue prosto z Dominikany oraz kolumbijska cumbia. Te klimaty przywołają każdemu na myśl gorące słońce, piasek i lazurowe morze… Znajome rytmy i latynoska muzyka, łatwo wpadająca w ucho rozrusza całą publiczność biorącą udział w naszym niesamowitym show. Możecie podziwiać płynne ruchy tancerek, ich doskonałą synchronizację oraz wspaniałe barwne stroje. Taki występ na długo zostaje w pamięci.
Poczuj rytm latino!

Hawajski taniec hula
Nie ma drugiego takiego tańca, w którym każdy ruch, każdy gest ma znaczenie. Jednym płynnym ruchem można oddać pełną gamę uczuć. Tancerki zmysłowo poruszają biodrami, trzcinowe spódniczki nie zatrzymują się nawet na chwilę… Podczas pokazu przenosimy publiczność w świat wymarzonych wakacji. Hawajska plaża, szum fal i piękne słońce. Hula w wykonaniu naszych wspaniałych tancerek to zarówno spokojne i płynne ruchy, opowiadające pewną historię, jak i dynamiczne, pełne energii choreografie, które zachwycą każdego odbiorcę.
Zapraszamy na Hawaje

Moulin Rouge
Zainspirowani znanymi i kultowymi rewiami kabaretowymi, które powstały w XIX w. stworzyliśmy show, który przeniesie publiczność wprost w tamte lata. Najbardziej znany – kankan powstał dzięki młodym pannom, które same szyły sukienki i tańczyły w miastach dla rozrywki i dla "przypodobania się". Biorąc z nich przykład, nasze tancerki w ten sam sposób otwierają przed państwem pełen tajemnic i seksapilu świat burleski...
Na żywo pokażemy jak tańczy się oryginalnego kankana, w którym zaprezentujemy wspaniałe stroje oraz oczywiście zgrabne nogi. Zachwycimy również choreografiami rodem ze znanego paryskiego Moulin Rouge, gdzie nasze tancerki przeobrażą się w prawdziwe femme fatale porywając serca zarówno mężczyzn jak i kobiet.


Reggaeton
Reggaeton pochodzi z Ameryki Łacińskiej i jest mieszanką dancehallu, hip – hopu oraz tańców latynoskich, wszystko to połączone jest rewelacyjną muzyką latynoamerykańską. Nasze tancerki przeniosą publiczność do tamtejszych dyskotek, gdzie właśnie ten styl taneczny króluje obecnie na parkietach…
Pokaz w stylu reggaeton to przede wszystkim dużo energicznych ruchów bioder oraz ciekawe i zaskakujące choreografie. Gwarantujemy, że nasze tancerki nie pozwolą, aby gorąca atmosfera, jaką stworzą ochłodziła się chociażby na chwile. Wszystko to, dzięki równie gorącym ruchom jakie charakteryzują reggaeton i jego latynoskie korzenie.


Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się publikowania jakichkolwiek materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autora.
Fotografia - Wojciech Płuciennik.